Slime City

Forum graczy servera Slime City


#1 2012-02-10 11:32:54

 michcius

koksu

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2011-11-30
Posty: 676
Punktów :   

Rejestracja na nowo

Na serverze istnieje taki problem, że co pewien czas trzeba się rejestrować na nowo. Wiem ,że problem dotyczy nie tylko mnie gdyż także gracz Zelek miał taki problem. I oto właśnie dziś próbuję wejść na server i wyskakuje mi błąd - niepoprawne hasło Widocznie musiał ktoś wejść na mój nick i zmienić hasło
I tu również prośba czy moglibyście mi przywrócić jakimś sposobem hasło i wysłać je wiadomością na forum ? Jeśli istnieje taka możliwość z góry dziękuje Aha i mam jeszcze taka informacja. Mój stan konta w grze wynosił około 880-890 tys. więc jeśli ktoś mi wbił na konto i przelał sobie kasę to będzie od razu wiadomo, kto to zrobił.

aHa no i wbiłem  na konto pod innym nickiem i wydaję mi się że to gracz huhu (cośtam  dalej jakies cyferki) przelał sobię kasę (można sprawdzić w money top 7 jakby co

Jeszcze raz pls zróbcie coś

Ostatnio edytowany przez michcius (2012-02-10 11:41:38)

Offline

 

#2 2012-02-10 19:26:29

prop

Administrator

1064000
Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 17
Punktów :   

Re: Rejestracja na nowo

Usunę ci hasło i zarejestrujesz się od nowa /register i hasło.
masz nick koksu?

jednak ci nie zmienie bo paczeq też mi zmienił hasło i nie mogę wbić.
pisz do niego żeby ci zmienił, ale znając go to nic nie zrobi bo ma w dupie graczy.

Ostatnio edytowany przez prop (2012-02-10 19:35:23)


http://wt010.wrzuc.to/obrazek/GogXZXgj83/mine.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assassinsbc2.pun.pl www.hoxford.pun.pl www.fantasy-world.pun.pl www.nasza-wioska-pl.pun.pl www.heroes3liga.pun.pl